Istoty chaosu nadchodzą [zapowiedź]

Już 17. października szykuje się niezła gratka dla fanów Ethana Wate’a i Leny Duchaness. Na ten dzień zapowiedziana jest polska premiera książki Istoty Chaosu (Beautiful Chaos). To już trzecia część sagi Kamii Garcii i Margaret Stohl w Polsce przetłumaczona jako Kroniki Obdarzonych. Seria o przygodach Obdarzonych w USA bije rekordy popularności, niektórzy wieszczą jej sukces przyćmiewający kultowy Zmierzch.

W małym prowincjonalnym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych – Gatlin, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Okazuje się, że mogą za nimi stać istoty obdarzone nadprzyrodzonymi mocami. Ethan Wate jest zwyczajnym nastolatkiem, jego życie zmieni się diametralnie kiedy pozna Lenę. Dziewczyna jest Obdarzona – posiada niezwykłe umiejętności, ale wiąże się to z klątwą, która na niej ciąży. Para nastolatków zapała do siebie gorącym uczuciem. Ich miłość przyniesie im wiele przygód. W trzeciej części okaże się, że wszystko, co do tej pory mogło wydawać się przerażające albo niemożliwe, to dopiero początek tego, co czeka mieszkańców Gatlin. Czy seria kataklizmów, jakie nawiedzą miasteczko, mają coś wspólnego z Leną i jej rosnąca mocą, czy może pojawi się ktoś jeszcze?

Dla fanów mamy jeszcze jedną zapowiedź – na luty 2013 ogłoszona jest premiera filmowej adaptacji Sagi, którą zajmie się wytwórnia Warner Bros. Główne role zagrają Jeremy Irons, Emma Thompson and Viola Davis.

Dla naszych czytelników jako przedsmak mamy mały bonus: do pobrania tapetę z premierowych Istot Chaosu! 

This entry was posted in zapowiedzi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

32 Responses to Istoty chaosu nadchodzą [zapowiedź]

  1. Miriam pisze:

    Już sobie zamówiłam w empiku. Kurcze, po fragmencie co jest w sieci – wygląda rewelacyjnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>